Informačka#3

26. května 2017 v 15:24 | BeautySarah

PŘEČÍST AŽ DO KONCE!!

Nedávno (dobře asi před měsícem a půl :D) jsem psala článek, kde jsem vám řekla o tom, že letos dělám přijímací zkoušky na střední. Přišlo mi fér, aby jste věděli jak jsem nakonec dopadla, takže jsem tu s dalším informačním článkem.


Jako druhou školu jsem si do přihlášky napsala cestovní ruch. Na první místo jsem dosadila gympl a 12. a 19. dubna se vydala na přijímačky a nezapomněla s sebou vzít také stres. Nakonec ale všechno dopadlo dobře a na cesťáku mé číslo skončilo jako 7. a na gymplu jsem se umístila na 18. místě :). Kdyby vás zajímali podrobnosti tak matika 31 bodů z 50 a český jazyk 37 bodů z 50. Pak už stačilo jen vybrat kam. Dost dlouho jsem přemýšlela spíše o cestovním ruch, ale nakonec zavolal ředitel z gypmlu a všechno bylo jasné. Zapisový lístek jsem poslala na a adresu gymnázia. Takže se tam na mě můžou 4. září těšit :D. Jinak gratuluji všem co letos zvládli přijimácí zkoušky a maturitu.

Kdo četl minulou informačku ví, že jsem se chystala psát svůj příběh na Wattpad. Mám už napsaných pár kapitol, které jsou ale uložené v mém počítači a nikdo se k nim zatím nedostane :D. Mám ale udělaný trailer k této mé knížce a byla bych moc ráda kdyby jste mi řekli, jestli to je dobré, nebo co mám upravit, přidat nebo naopak ubrat ap. Předem děkuju za vaše komentáře. Vaše..
BeatySarah :)

PS: Článek byl napsán na rychlo, takže se omlouvám za případné chyby.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 26. května 2017 v 15:39 | Reagovat

Velmi dobře se má ten kdo je nejlepším specialistou, neříkám vlastně nic, co by každý profesionál nevěděl, ale mnoho lidí si naivně myslí, že se budou mít zde velmi dobře, i když nebudou zde nejlepším specialistou. Ono to ale neplatí jenom u lidí, v přírodě to funguje stejně, to co není nejlepší ve svojí specializaci, to má smůlu, a o tom to je jak v přírodě, tak i u lidí, jak se stát nejlepším v nějaké hodnotné specializaci?

Je snadné si nalézt nehodnotnou specializaci, a zde se stát nejlepším, z toho ale nemáte logicky žádné hodnoty, a jenom jste ze sebe udělali naivního hlupáka! Mnoho lidí se snaží si hrát na to, že jsou nejlepší v nějaké specializaci, tento konzumní svět je velikým divadlem, ve kterém každý chce hrát sobecky jenom hlavní roli. Elita káže aby si pracující utahovali ekonomické opasky a sama si ekonomické opasky povoluje, nadbytek je postaven na nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti.

Není zde demokratický kapitalismus, je zde sobecký egoismus, koncentrační nacistické vyhlazovací tábory lidem otevřeli oči, pro mocnou a bohatou elitu jsou pracující jenom dobytek s nulovou hodnotou. Stát je zde jenom proto aby hájil zájmy bohatých a dělal z pracujících ekonomické ubožáky, v centru je vždy nadbytek a daleko od centra je nedostatek.

2 Theresa Theresa | Web | 3. června 2017 v 19:44 | Reagovat

Je skvělý, že to takhle dobře dopadlo ! :) Těším se na příběh :) A ten trailer je skvělý ! A navíc panebože... Dylan ♥♥ Moje asi největší láska a závislost :D Naštěstí už mě trochu přešlo, ale měla jsi mě vidět před pár měsíci :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama